Авто мото

Како во војна: Вака звучат од блиску 700 коњски сили на 6-литарски V12 мотор


„Гаражно“ тестирање на Lamborghini Aventador – обратете внимание на моментот кога ќе почне да потпукнува издувната инсталација.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top