Славни

Како што ја личи: Рита Ора угул гола на плажа


Атрактивната пејачка Рита Ора на Инстаграм повторно распали со серија фотки на кои позира „како од мајка родена“ во идиличен крајморски амбиент.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Секси пејачката се раслече угул гола, позирајќи во опуштена атмосфера на зајдисонцето, а интимните делови стратешки ги крие со рацете. Сепак, на фотките има доволно голотија за нејзините Инстаграм обожаватели да останат подзинати.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top