Шокантно

Како на Call Of Duty: Џихадист си ја сними сопствената смрт – го разнесе граната (видео)


Ова е моментот кога борец од ИСИС вооружен со митролез си го сними својот сопствен крај.

Терористичкиот борец, кој на себе носеше GoPro камера, го сними нападот на неговата позиција во битката. Првин една RPG граната удри во столбот од градбата и го опосипа со парчиња бетон, ама типов наместо да се повлече, тргна напред кон своите непријатели.

Неколку секунди подоцна беше испалена уште една граната која директно го погоди милитантот. Дополнителна снимка од неговото безживотно тело направија напаѓачите.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top