Спорт

Како Барди се загрева за Реал Мадрид (видео)


Македонскиот репрезентативец и член на Леванте, Енис Барди интензивно се подготвува за утрешниот натпревар против европскиот шампион Реал Мадрид.

Познато е дека Барди е мајстор за слободни удари, па денес на тренингот го „местеше нишанот“ за утрешниот меч со „кралевите“.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top