Славни

Јелена, Новак и арапско зајдисонце – романтична идила како на филм

Факт е дека Новак и Јелена Ѓоковиќ знаат да уживаат во животот и да го живеат со „полни гради“. Дури и кога патуваат поради професионални обврски на Новак, тие двајца знаат како да мерачат во приликите и местата каде што одат.

Јелена Ѓоковиќ, овој пат, на својот официјален Инстаграм сподели фотографии како ужива во романтичното арапско зајдисонце со својот сакан и со нивниот син во Дубаи.

Новак, моментално е на службено патување поради тениските турнири во Дубаи. Преку овие фотографии можеме да видиме дека навистина времето го поминуваат квалитетно.

***

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top