Жешко

Јавноста шокирана: На интернет кружи секс снимката од ѕвездата на Тотенхем (видео 18+)

На социјалните мрежи се појави експлицитна снимка од ѕвездата на Тотенхем, Деле Али.

21 годишната ѕвезда, за кој наводно е заинтересиран и Барселона веднаш ангажира адвокати, а неговата секс снимка веќе излезе на поголем број британски медиуми.

Но како што е наведено, на снимката со него е неговата девојка Руби Мае која минатата година беше изневерена.

Снимката може да ја видете ОВДЕ.

Парот беше моментално без коментар, но реакциите на социјалните мрежи не престануваат. Еве ги најдобрите.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top