Славни

Јана Стојановска се појави гола во филмот „Сенки над Балканот“ (фото)

Големото финале од „Сенки над Балканот“ гледачите имаа можност да го видат вчера на РТС.

Оваа епизода ја одбележа нашата актерка Јана Стојановска, која се појави во „жешко“ издание.

Се започнува во дневната соба на калуѓерот, односно Алимпија Мириќ, кого го игра Гордан Кичич.

Двајцата водат провокативен разговор, а нашата Јана се соблекува целосно гола. За изненадување, ниту една сцена не е воопшто цензурирана.

Српските медиуми пишуваат дека ова било најексплицитната сцена во некое нивно остварување.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top