Видео

Ја „задеваше“ топлес девојката и избега – казната брзо го стигна

Непознат дечко сакаше да се направи интересен пред друштвото на еден музички фествиал во Нов Зеланд, па ја „пофаќаше“ една девојка која пред нив, заедно со другарката, се прошета со речиси целосно разголени гради.

Но, другарките не му останаа должни заради тоа негово безобразие на фестивалот The Rhythm and Vines, кој важи како „прво место на светот за дочек на првото новогодишно изгрејсонце“. Му се подвратија и му го дадоа она што го заслужува.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top