Екстра

Ја слече униформата и започна да работи како модел, па повторно го зеде оружјето!


Обожавателите не и даваат мира, и праќаат по стотици понуди, од непристојни до потполно сериозни.

Американската Шенон Ирк не „трчаше“ за идеална фигура, но на крајот замина во шоу бизнисот. Кога човек сега ќе ја види, тешко може да поверува дека носеше униформа и работеше како маринец.

Во текот на неколку години работеше како командир на одредот и научи да води сметка за своето тело, а потоа одлучи својата женственост да ја покаже на цел свет – влезе во светот на модата.

Според нејзините зборови, премногу и се допаѓа професијата модел и со тоа не бави поради парите.

Таа обожава оружје и често го користи на сликите.

Што е нејзиното најопасно оружје, нејзиното тело или митралезот? Оставете ни одговор во коментар.

A post shared by Shannon Ihrke (@shannonihrke) on

A post shared by Shannon Ihrke (@shannonihrke) on

A post shared by Shannon Ihrke (@shannonihrke) on

A post shared by Shannon Ihrke (@shannonihrke) on

A post shared by Shannon Ihrke (@shannonihrke) on

A post shared by Shannon Ihrke (@shannonihrke) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top