Видео

Излезе за да се расправа, но не знаеше дека има работа со лудак (видео)

На прв поглед изгледаше како расправија помеѓу двајца налутени возачи, но настанот доби друг тек. Погледнете:

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top