Видео

Изгледа слабичок, ама има тешка рака (видео)


Проблемите на улица со противниците ги решава со по еден удар. Добро, на првиот дечко изгледа малку му беше еден нокдаун, па си доби и еден нокаут.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top