Славни

Италијанците полудеа по неа: Силвија на Инстаграм ја следат 1.6 милиони луѓе!

Силвија Карузо е италијанска Инстаграм ѕвезда која само на таа социјална мрежа ја следат повеќе од 1.6 милиони луѓе.

Манекенката и травел блогрка, вниманието го привлекува со својот атрактивен изглед и жешки фотографии кои ги објавува на дневна база.

A post shared by Silvia Caruso (@silvialicius) on

Силвија е родена во Рим, а до сега сигурно сте ја сретнале на интернет. Таа и понатаму сака патување и ужива во луксузниот начин на живот.

A post shared by Silvia Caruso (@silvialicius) on

Нејзината популарност се прошири и надвор од Италија. Моментално се наоѓа во ЈАР, но каде и да се наоѓа, фановите сигурно ќе добијат неколку провокативни фотографии од неа.

A post shared by Silvia Caruso (@silvialicius) on

A post shared by Silvia Caruso (@silvialicius) on

A post shared by Silvia Caruso (@silvialicius) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top