Славни

Италијанците лудуваат по Наталија: Таа е „муза“ на ѕвездата на Лацио

Ѕвездата на Лацио, Сергеј Милинковиќ – Савиќ игра во неверојатна форма и е на мета на најголемите европски клубови.

Италијанските медиуми ја открија тајната на неговата добра форма, а тоа е неговата девојка Наталија Илиќ.

Милинковиќ – Савиќ неколку месеци е во врска со Наталија, која инаку е фотомодел и се разбира негова „Муза“.

Савиќ ги излудува европските гиганти, а Наталија ги воодушеви Италијанците со нејзиниот атрактивен изглед.

Miss this ❤️

A post shared by Natalija Ilic (@natalijaaa_ilic) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top