Галерии

Исто, а не е исто: Како се прават совршените фотки на кои сите им завидувате


Не заборавајте, фотографскиот занает е аргатски занает. Не е само „стисни го копчето од фотоапаратот“ и завршена работа. Откако ќе го направиш идеалниот кадар (кој допрва ќе го правиш совршен), дури потоа следува аргатската работа – обработката.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top