Славни

И испотена е секси: Лима бескомпромисно згодна без шминка и „сака да мава“

И покрај сите физички предизвици кои ги носат годините, Адријана Лима и понатаму важи за една од најодржаните и најубави славни жени на планетарно ниво.

Бразилскиот модел, како по некое непишано правило, каде и во што и да сепојави, импресионира и остава без здив.

Ништо поразлично не е и кога без шминка ќе влезе во теретана или во ринг, каде редовно ги практикува своите физички тренинзи и од каде редовно споделува фотографии.

И без грам шминка, Лима едноставно зрачи со заводливост и убавина – доказ дека истите не доаѓаат само од површинската „козметичка маска“, туку еднакво и од внатрешната енергија.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top