Актуелно

Исчезнатата професорка Снежана пронајдена мртва во водите на Вардар

Педесет и две годишната професорка Снежана Тројачанец која исчезна пред неколку дена, денес е пронајдена мртва во водите на Вардар.

Информацијата е споделена на социјалните мрежи во име на синот на Снежана, Филип.

snezana

Поврзано: ФОТО: Нема трага од исчезнатата професорка Тројачанец- семејството објави повеќе фотографии

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top