Филм / ТВ

Интернетот врие поради жешкиот бакнеж од новиот хорор на Netflix


Новиот Netflix филм The Babysitter излезе пред неколку дена. Иако не доби најдобри критики, сцената со лезбијскиот бакнеж помежу Бела Торн и Самара Вивинг на интернет стана вистински вирален хит.

Инаку, станува збор за хорор филм, а доколку некој не верува со оглед на сцената погоре, тоа може да го провери на трејлерот.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top