Славни

Интернетот гори: Цеца во проѕирен фустан (фото)


Мега популарната Фолк-пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ ги изненади обожавателите со новата фотографија, која ја објави на Инстаграм.

На фотографијата е во проѕирен фустан со бел вез, а под него нема долна облека, па ова беше доволно за коментари на нејзиниот инстаграм-профил.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top