Славни

Интернетот „гори“: Ким Кардашиан конечно ги покажа нејзините сочни гради и големиот задник! (фото)

Ким целосно ги покажа градите, а интимните делови ги покри со минијатурна танга.

Ким Кардашиан им подари на своите фанови неколку фотографии на кој позира гола само во танга.

На една фотографија позира во гаќи и во понуда и целосно ги покажува своите гради, а на другите фотографии позира на кревет и пред огледало, а во нејзин прв план е нејзиниот сочен задник.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top