Славни

Инстаграм „гори“: Станија позира без гаќички и го покажа својот гол задник! (фото)

Станија Добројевиќ веќе со години ги воодушевува своите фанови со секси фотки, а сега посебно ги развесели со дури три фотографии на кој позира без гаќички.

„Кога ќе прекинете да се грижите што другите мислат за вас, ќе достигнете опасно ниво на слобода“ напиша во описот на сликата и ги загреа машките обожаватели кои не ги штедеа своите коментари.

„Те сакам“, „Ти си бомба“, и пишуваа воодушевените фанови, а според бројот на лајкови, заклучивме дека задникот на Станија се уште е вистински хит на социјалните мрежи.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top