Видео

Инстаграм „гори“: Преубави девојки го прифатија новиот предизвик кој го тресе интернетот! (видео)


Девојкиве стварно се забавуваат и расфрлаат, а трендот многу брзо се прошири по цел Инстаграм.

На Инстаграм се шири „Дура Челинџ“ предизвик во кој девојките играат на песната „Дура“ од Деди Јенки. Девојките се расфрлија со своите колкови и ја покажаат вештината за да го тресат задникот.

Погледнете:

A post shared by Jhen Nùñez (@jhen_nunez) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top