Славни

Инстаграм „гори“: Преубавата Емили Ратајковски позира на кревет! (фото)


Емили Ратајковски живее во Лос Анџелес каде што носи бикини и редовно позира во нив. Неодамна објави фотографија на која лежи на кревет и ја покажува својата елегантна фигура.

Да бидеме реални, позите од Емили неможат на никој да му се здосадат, а најмалку на нејзините обожаватели на Инстаграм кои ги има преку 15.8 милиони.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

 

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top