Ај не заебавај

Инфраструктурен пекол: Овој град ги има најужасните улици на светот

Рускиот град Саратов ги има веројатно најошите патишта на светот. Нивните сообраќајници се полно со дупки и поплави, а од фотографиите кои ви ги пренесуваме можете да видите како изгледа овој инфраструктурен пекол.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top