Вебкафе

Инфаркт ситуација: 42.000 фунти рулет влог на едно вртење – СИТЕ НА ЦРНО!

Типот од видеото се вика Џејк Коди и професионално се занимава со играње покер. Фраерот победува на еден турнир за покер, па вкупната заработка во висина од 50.000 долари (42.000 фунти) ја префрла на рулет масата и сите пари ги става во еден влог, на едно вртење – НА ЦРНО. Еве го исходот.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top