Вебкафе

Им се препуштаат на страстите без „око да им трепне“! (видео)

Напален пар е забележан како им се препушта на страстите на плажата Хенлеј во австралискиот град Аделаиде.

Тие искрено не се потрудија да се прикријат од погледите и сметаа дека нема никој околу нив, но еден случаен минувач ги снимил и ги објавил на интернет.

Видеото брзо се прошири на интернет, а за само 24 часа е прегледано преку 100.000 пати.

Погледнете:

 

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top