Славни

Иги Азалеа распали со задникот (с)облечен во жешка танга

Австралиската раперка Иги Азалеа знае како да ги запали своите обожаватели на социјалните мрежи.

27-годишната музичарка која еднакво голема слава стекна и со своите бујни телесни атрибути, одлучи да покаже дека на одмор супер си поминува, а како на подобар начин ќе го докаже тоа ако не со истакнување на својот славен задник во прв план.

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

„Ништо не е лошо со малку кармин и перика во базен. Мои правила за на базен“, напиша атрактивната Азалеа.

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Ден претходно објави фотка во црн бикини која ги истакнува нејзината тенка половина и градите, за кои признава дека се дело на вештите раце од пластичните хирурзи, а не се дело на природата.

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Иако се шушкаше дека и за нејзиниот бомбастичен задник се заслужни пластичните хирурзи, Иги тоа го демантираше.

„Немам додатоци во задникот. Градите не се природно мои, но задникот да“, тврдеше таа лани.

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top