Вебкафе

Хорор видео: Патник ја сними авионската несреќа од неговиот авион

Десет дена по авионската несреќа која се случи во Преторија во Јужна Африка, на интернет е објавена видео снимка направена од патник во авионот кој падна во несреќата, при што едно лице загина, а 19 беа повредени.

Причината на несреќата не е позната. Патникот ги снимил последните моменти пред авионот да падне на земја. Се гледа дека авионот се тресе, а од моторот излегува оган.

Loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top