Актуелно

Хендерсон кој беше претепан до смрт на Закинтос добил 19 удари во главата

Грчкиот весник Елефтерос типос објави податоци од истрагата за убиството на Американецот Бакари Хендерсон на Закинтос, наведувајќи прецизен опис на неговите повреди.

Врз основа на доказите, податоци и изјави на сведоците и осомничените во истрагата, утврдено е дека 23годишниот Хендерсон добил 19 удари во главата, од кои починал.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top