Видео

Хаусер и Лола со екстра романтично видео по повод 8-ми март!

Стјепан Хаусер и неговата преубава пијанистка Лола Астанова објавија уште една заедничка композиција.

Сега веќе уиграниот тим како поклон за сите жени и романтичари за меѓународниот ден на жената, обожавателите ги почестија со позната тема која е дел од Оскаровецот Ла Ла Ленд.

Режијата и овој пат ја потпишува Дарко Дриновац, а главните улоги ги глумат самите музичари, кои уште еднаш покажаа дека нивната хемија е доволно јака да ги пробуди љубовните чувства.

Слушнете за што зборуваме ..

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top