Славни

Хали Бери го излуди светот во мини бикини!


51 годишната актерка Хали Бери секогаш изгледа одлично, но се создава впечаток дека таа како што старее е се поубава.

Иако Хали никогаш немала проблеми со вишокот килограми и со децении има иста линија, сепак успева да ги изненади сите кога ќе се разголи.

Така беше и овој пат кога ја објави сликата во минијатурно бикини и порача „2018 доаѓам по тебе“.

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top