Славни

Хакерски напад: Објавени голи фотки од американската олимпијка (+18)

Откако минатата година се појавија во јавност експлицитни фотки од Линдси Вон, хакерите сега влегоа и во приватните фотографии на младата олимпијка, Касиди Кук.

Телефонот на Кук бил хакиран и на интернет се појавија 33 слики на Американката која во 2016 година учествуваше на Олимписките игри во Рио де Жанеиро.

22-годишната репрезентативка на САД во скокови во вода се наоѓа во компромитирачки пози, па прашање е како овој скандал ќе влијае на нејзината кариера.

Сите нејзини фотографии може да ги видете на следниот линк.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top