Вебкафе

Грозно: Патник во малезиски авион се соблекол, гледал порнич и мастурбирал!

Патник на авионската линија од Малезија им приуштил на своите сопатници шоу кога среде патување се соблекол и почнал да гледа порничи, но тоа било тек почеток.

Откако авионот полетал од Куала Лумпур 20 годишен студент од Бангладеш на својот лаптоп пуштил порнич и се соблекол гол.

Веднаш потоа екипажот го замолил да се облече, но тој се обидел да ја гушне стјуардесата. Кога го одбила, наводно станал агресивен и ја нападнал.

Останатите патници успеале да го совладаат, му ги врзале рацете и така го поминал остатокот од летот. Некои поратли наведуваат дека момчето мастурбирало и уринирало по седиштата.

На аеродромот кога слетале го пречекало обезбедувањето и го предале на властите кои го задржаа во притвор. Досега не е позната причината за таквото однесување.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top