Авто мото

Грешката поради која ви се празни акумулаторот од автомобилот во зима


Во ова видео експерт за акумулатори објаснува како да го заштитите акумулаторот и да се спасите да не купувате нов акумулатор во зима.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top