Ај не заебавај

Грдо е сам да се осудиш цел живот да го носиш ова: 20 промашени тетоважи


Прашање е дали „мајсторите“ за тетоважи кои ги изработиле овие „уметнички дела“ си поминале без ќотек, или пак за ќотек плачат овие кои свесно ги носат на себе.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top