Жешко

Градите „на тацна“ во мрежест фустан: Блеона распали на журката од Vanity Fair

После доделувањето на Оскарите, традиционално, во Лос Анџелес се одржа традиционалната Vanity Fair after party, на која се појaвија сите познати и непознати ѕвезди од светот на холивудскиот шоубизнис.

Меѓу нив беше и албанската пејачка и актерка Блеона Керети, која на црвениот тепих од постоскаровската гламурозна журка се појави во мрежест фустан и без градник.

Вниманието на фоторепортерите и присутните го привлекоа нејзините бујни гради, чии пупки беа суптилно прекриени. Инаку, Блеона пред девет години се пресели во САД заради кариерата. Во јавноста отсекогаш плени внимание со своите оскудни модни комбинации со кои повеќе открива отколку што покрива.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top