Актуелно

Грабеж како на филм среде Скопје снимен на безбедносна камера (видео)

На снимката од камерите се гледа дека разбојникот бил вооружан, облечен во капут и добро маскиран. Тој влегува во бутикот и се упатува кон касата каде стојат две девојки. Ги зема парите и се упатува кон излезот.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top