Славни

„Гори“ Ибица: Сопругата на Фирмино се соблече во танга и го покажа совршеното тело (Фото)

Фудбалерот на Ливерпул заедно со својата сопруга ги полни батериите за финалето во Лигата на шампионите.

Фирмино ужива на Ибица заедно со својата атрактивна сопруга, Лариса Переира.

Переира го покажа своето совршено тело, посебно кога на јахтата се соблече во танга.

Брачниот пар беше во друштво на пријателите и верувам дека добро се забавувале.

Да потсетиме, Фиримино на 26 мај го очекува финалето во Лигата на шампионите каде што неговиот Ливерпул игра против Реал Мадрид.

Најпопуларно

To Top