Спорт

Голот на Џошуа Кимих со кој го матираше Реал – Баерн Минхен во водство (видео)

Со одличен погодок како завршница на брзиот напад на Баерн Минхен против Реал Мадрид во првиот полуфинален дуел од Лигата на шампионите, Џошуа Кимих ги доведе Германците во водство од 1:0.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top