Advertisements
Жешко

Голите гради од Рита Ора ѕиркаат од под црната блуза

Кога станува збор за провокативен и контровезен моден стил, Рита Ора е вистинска експертка за таа „дисциплина“.

Последно тоа го докажа со својата модна комбинација при посетата на популарниот ресторан на светски познатиот шеф Нобу Мацухису.

Ора за таа прилика се облече во црно , но и овој пат не помина без провокативна комбинација. Иако во ресторанот се појави со чизми и со капа , Рита под проѕирната маица не носеше ништо.

Папараците беа тука за да ја „канализираат“ таа еротска провокација на пејачката кон насловните страни од таблоидите.

Advertisements
To Top