Славни

Гола под фустанот: Хали Бери „ги заборави“ гаќичките


И на 51 година, славната актерка и оскаровка Хали Бери знае како да дразни и провоцира со сексапил, благодарение на нејзиниот одличен изглед.

Но, на NAACP Image Awards, настан кој се одржа во Калифорнија, Хали повеќе внимание привлече од она што го имаше (поточно, што го НЕМАШЕ) под фустанот кој беше креација на Рим Акра.


Бери очигледно знае дека „намерното заборавање“ на долната облека при ваков моден избор дополнително ќе ја вжешти машката фантазија и ќе привлече големо медиумско внимание.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top