Жешко

Гола, гола и пак, гола: Ким Кардашијан топлес за секс списанието Richardson

Кога било кое списание ќе ја ангажира Ким Кардашијан за разголена фото-сесија, резултатот е загарантиран – експресно подигање на популарноста и бараноста.

Во соработка со познатиот фотограф Стивен Клејн, инспирирани од анимираната класика „Perfect Blue“ од јапонскиот режисер Сатоши Кон, Ким направи бомбастично сексапилен фото-едиторијал за списанието посветено на сексот и сексуалноста, Richardson.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ʀɪᴄʜᴀʀᴅsᴏɴ (@richardsonworld) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ʀɪᴄʜᴀʀᴅsᴏɴ (@richardsonworld) on

Претходно, минатата недела, Ким изнервира дел од јавноста со фотките на кои, целосно гола, рекламира сенка за очи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Најпопуларно

To Top