Видео

Гол од 110 милиони евра – „му легна на нога за сите пари“

Голот на Погба против Свонси ќе се памети долго.

Еве ги сите голови од мечот Свонси-Манчестер Јунајтед.

loading...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top