Видео

Го отепа: Кратка ММА борба меѓу Дикаев и Шабанов – го реши со еден удар!

Рускиот фајтер Свјатослав Шабанов е во црвени, а досега непоразениот Чеченец Али Дикаев во зелени. Борбата траеше само 13 секунди.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top