Вебкафе

ГО НАШЛЕ ГОЛ: Политичар умрел во кола по секс со љубовницата!


55-годишен маж е пронајден мртов во автомобил, покрај реката Укрина, во Босна и Херцеговина.

Педесет и петгодишниот Р.С починал во автомобил покрај реката Укрина во околина на Прњавор. Љубовницата Д.Л, со која бил, пробала да му помогне, па побарала помош во најблиската куќа.

Р.С (55) од Прњавор починал во својот автомобил на локалниот пат покрај реката Укрина близу до градот од последица на срцев удар во момент додека бил во прегратка со две години помлада љубовница Д.Л која го пријавила овој шокантен случај.

Позади несреќниот маж останала сопруга и две деца, а жената со која била во автомобил била вдовица. Таа доживеала шок и се обидела да му помогне на љубовникот.

Бојан Н. од Прњавор, рече дека околу 18 часот, на вратата затропала уплашена и расплакана жена, која кажала дека се плаши оти сопругот и починал во автомобилот.

„Пред да дојде полицијата, на мој повик стигнаа вработени од боницата во Прњавор, кои констатираа смрт на гол маж на предното седиште во автомобилот. Тогаш жената ни призна дека покојниот е нејзин љубовник, и не замоли да не го откриваме нејзиниот идентитет, бидејќи имал ’опасна’ жена“, вели тој.

Специјалистот по судска медицина констатирал дека мажот, кој бил политичар, починал од срцев удар. Не е утврдено дали починатиот користел стимулативни сретства, но познато едека од порано имал срцеви тегоби.

Во овој крај не е прв пат машките љубовџии за време на секс да доживуват срцев удар.

– Случај кој неодамна се случи во Дервента, љубовницата не била толку коректна, туку веднаш го напуштила автомобилот, а голиот љубовник баш на пазарен ден, на овдешниот пазар, утрото го затекнале многубројни купувачи и трговци.

Коректната љубовница изјавила дека љубовникот пред неа испил вијагра, но не знаела дека, како што и подоцна се констатирало, испил уште една пред нејзино доаѓање. Тоа било кобно-дознаваат медиумите од извор на добро упатените во вакви случаи.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top