Славни

Го крена задникот во воздух: Ким повторно си „игра“ со фантазијата на мажите! (фото)


Ким позира во скапи парчиња облека, а фановите повеќе ја забележаа нејзината природна убавина.

Ким Кардашијан објави фотографија на која позира само во Фенди облека, а за оваа прилика позираше на сите четири, а задникот го крена во воздух. На фотографијата напиша „Го обожавам Фенди“, а нејзините фанови коментираа „Што е Фенди?“. Очигледно на фотографијата им се допадна нешто друго, па затоа собра скоро 2 милиони лајкови, а како Ким ги шармираше, проверете подолу.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top