Живот

Го исече градникот на половина – она што го доби ќе го воодушеви сите жени


Пред да го фрлите стариот градник, обидете се со овој феноменален, а сепак едноставен трик за кој ви се потребни само десет минути.

После овие едноставни финти, ќе заштедите пари и ќе добиете „градник без грб“.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top