Вебкафе

Ги пуштија коњите да си играат во снегот, а нивната реакција го насмеа цел свет (видео)


На сите нас ни се случило да сме на топло да, прекриени со меко ќебе, пијаме некој топол напиток и гледаме како природата е прикрена со бело руво.

Во тие моменти ни иде да излеземе и да си играме по снегот како мали деца, но кога ќе го напуштиме домот, сепак се предомислуваме. Овие коњи биле пуштени со намера да уживаат и да си играат на снегот, но тоа не се случи.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top