Авто мото

GAZ Vоlga 2020 „ги падна на газ“ Американците (видео)


Американските медиуми посветени на автомобилизмот, воодушевени од новиот концепт автомобил ГАЗ Волга-2020.

Автомобилската марка Волга се смета за остаток од минатото, но концептот Волга-2020 на дизајнерот Александар Шторм го оживува тој дух и го комбинира со модерен стил.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top