Ај не заебавај

ФОТО: Во Русија никогаш не е досадно!


Животот во Русија е многу поинтересен отколку што мислите, а овие фотки го докажуваат тоа!

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top