Славни

Фото: Погледнете го новиот имиџ на Меси!

Утринскиот тренинг на Барселона остана во сенка на новиот имиџ кој го промовираше Лионел Меси!

Имено, Меси се појави со драстично пократка коса и брада. Претходно Аргенинецот беше препознатлив по долгата брада, но сега се одлучи за мала промена.

Што велите за новиот имиџ на Меси?

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top